25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków

Wąchock – świętokrzyskie

Mieszkańcom Wąchocka mamy do zaoferowania usługi regeneracji: wtryskiwaczy Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych koncernu VAG (Volkswagen, Audi, Skoda oraz Seat), pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. Wszystkie podzespoły są rozbierane na części pierwsze, które po kąpieli w myjkach ultradźwiękowych, są dokładnie oceniane (stopień zużycia). Obowiązkowej wymianie podlegają wszystkie uszczelnienia a także uszkodzone części. Nasza pracownia oferuje także trzecią fazę regeneracji wtryskiwaczy, która obejmuje wymianę gniazda wtrysku na fabrycznie nowe. Firma Bosch Service Pawlik posiada autoryzację Boscha, co świadczyć może o fachowości naszych usług. Wyposażyliśmy swoje pracownie w najnowocześniejszy sprzęt, niezbędny do naprawy wtryskiwaczy oraz pompowtrysków, taki jak np.: EPS 200A, EPS 708 czy też EPS 815 Cambox. Jak dostarczyć do nas uszkodzone podzespoły? Polecamy Państwu wysłanie ich za pomocą kuriera lub bezpośredni, osobisty przez Państwa dowóz (co wiąże się z Państwa czasem oraz większymi kosztami). Czas wykonania usługi waha się między jednym a dwoma dniami roboczymi. Prosimy o kontakt z naszą pracownią przed dokonaniem wysyłki.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Krzemienica
Kod pocztowy: 27-215, Wąchock
Współrzędne GPS:
N 51° 4' 25.766'' E 21° 1' 38.514''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.